C. Stoitzner
2 Stilleben mit Früchten, Öl auf Karton, signiert C. Stoitzner 34 x 48 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.07.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
C. Stoitzner
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 17.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.07. - 17.07.2013 |