Ernst Skricka *
(Wien 1946 geb.) betitelt "Konflikt" Lithographie, handsigniert Ernst Skricka 71, 33 x 41 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.07.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ernst Skricka *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 17.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.07. - 17.07.2013 |