Rudolf Hoflehner
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Linz 1916-1995 Switzerland) Untitled, Colour lithograph, signed Hoflehner, No. 189 of 200 numbered versions, Image size 50 x 32 cm, Sheet size 60 x 44 cm, (M)
Expert: Dr. Monika Meindl Dr. Monika Meindl
21.09.2009 - 17:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 156,-
- Odhadní cena:
-
EUR 0,-
Rudolf Hoflehner
(Linz 1916-1995 Switzerland) Untitled, Colour lithograph, signed Hoflehner, No. 189 of 200 numbered versions, Image size 50 x 32 cm, Sheet size 60 x 44 cm, (M)
Expert: Dr. Monika Meindl Dr. Monika Meindl
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderne Graphik |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 21.09.2009 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 12.09. - 21.09.2009 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce