Tiziano Vecellio (Titian)
(Pieve di Cadore 1485/88 - 1576 Venice) Ritratto del duca Emanuele Filiberto di Savoia [Portrait of Emmanuel Philibert, Duke of Savoy], oil on canvas, 122 x 90 cm, originale cornice intagliata, dorata del '500 / original, carved, Italian frame from the 16th century, (Wo).
22.03.2001 - 00:00
- Dosažená cena: **
EUR 173.600,-
EUR 130.000,- do EUR 180.000,-
Tiziano Vecellio (Titian)
old.masters@dorotheum.at +43 1 515 60 403 |
Aukce: | Alte Meister |
Datum: | 22.03.2001 - 00:00 |
Prohlídka: | 15.03. - 22.03.2001 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)