Paul-Etienne Sain * (1904-1995), A four-fold screen,
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
Paris, c. 1930, lacquerware in red, ochre yellow, black, and ecru craquelé on wood, occasional crack formations in the lacquer, signed at lower left, height 174 x 180 cm, (B).
21.05.2012 - 01:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 22.260,-
- Odhadní cena:
-
EUR 15.000,- do EUR 20.000,-
Paul-Etienne Sain * (1904-1995), A four-fold screen,
Paris, c. 1930, lacquerware in red, ochre yellow, black, and ecru craquelé on wood, occasional crack formations in the lacquer, signed at lower left, height 174 x 180 cm, (B).
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Jugendstil und Art Déco |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 21.05.2012 - 01:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 14.05. - 21.05.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.