Bernardo Strozzi detto il Cappucino o il prete genovese
(Genova 1581 - 1644 Venice) attribuito/attributed “Due geografi”, “The two geographers”, oil on canvas, 92 x 125 cm, bellissima cornice intagliata, dorata del '600, beautiful, carved, gilt frame from the 17th century.
21.03.2002 - 00:00
- Dosažená cena: **
EUR 108.000,-
EUR 90.000,- do EUR 120.000,-
old.masters@dorotheum.at +43 1 515 60 403 |
Aukce: | Alte Meister |
Datum: | 21.03.2002 - 00:00 |
Prohlídka: | 14.03. - 21.03.2002 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)