Jusepe de Ribera, called Lo Spagnoletto
(Jatiba c. 1590 -1652 Naples) San Pietro, Saint Peter, in fondo a destra firmato e datato, lower right signed (?) and dated "Jusepe de Ribera 1644", oil oil on canvas, 81 x 66 cm, bellissima vecchia cornice intagliata, dorata, beautiful old frame, carved and gilt, (Wo).
01.10.2003 - 01:00
- Dosažená cena: **
EUR 120.000,-
EUR 30.000,- do EUR 50.000,-
old.masters@dorotheum.at +43 1 515 60 403 |
Aukce: | Alte Meister |
Datum: | 01.10.2003 - 01:00 |
Prohlídka: | 23.10. - 01.10.2003 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)