Georg Janny *
(Wien 1864-1946) Tallandschaft, handsigniert G. Janny, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 27,5 x 36 cm, verglast, in bronzefarbigem Profilholzrahmen (2880)
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.04.2018 - 16:30
- Vyvolávací cena:
Georg Janny *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.04.2018 - 16:30 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 26.03. - 09.04.2018 |