Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Radierung, signiert Hrdlicka, datiert 1971, die Nr.7/50, 49 x 64 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.04.2018 - 16:45
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.04.2018 - 16:45 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.03. - 04.04.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: