Niederer Salontisch
20. Jhdt., Holz, geschnitzt, Nuss furniert, 43 x 103 x 54 cm, soweit guter Erhaltungszustand, Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.04.2018 - 16:51
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Niederer Salontisch
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.04.2018 - 16:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.03. - 04.04.2018 |