Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) "Ohne Titel", signiert Hutter, datiert 74, Farblithografie, beschriftet CH/150/59, 49,5 x 59,5 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell fleckig, Lichtschäden
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.04.2018 - 16:52
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.04.2018 - 16:52 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.03. - 04.04.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: