Leon Abramowicz *
(Czernowitz 1889-1978 Wien) An einer Wand lehnender Herr, mit Mantel und Baskenmütze Öl auf Karton bezeichnet Leo Abramowicz 32,5 x 20 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.04.2018 - 12:53
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
Leon Abramowicz *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.04.2018 - 12:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.03. - 03.04.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: