Karl Strnad- Goldammer *
(Wien 1950 geb.) "Sezession" Radierung in Farbe verblasste Signatur Goldammer und E. A. 35,5 x 41,5 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.04.2018 - 12:55
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Karl Strnad- Goldammer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.04.2018 - 12:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.03. - 03.04.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: