Altschliffbrillant Kulturperlenring, zus. ca. 0,80 ct
Weißgold 585, RW 61, 6,2 gøG6
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
03.04.2018 - 16:17
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 61, 6,2 gøG6
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.04.2018 - 16:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |