Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Blick in den Inneren Burghof, betitelt Wien I, Hofburg, signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 31 x 38 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
03.04.2018 - 11:01
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Franz Hoffelner
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.04.2018 - 11:01 |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-