Hans Massmann *
(Bukarest 1887-1973 Wien) Astern, signiert Hans Massmann, Öl auf Platte, 56 x 45 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
03.04.2018 - 11:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Massmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.04.2018 - 11:19 |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)