Altschliffbrillant Solitär ca. 1,12 ct
Weißgold 585, 3 g, RW 61øg3
Expert: Günther Fröhlich
Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205
uhrenauktion@dorotheum.at
29.03.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.595,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Weißgold 585, 3 g, RW 61øg3
Expert: Günther Fröhlich
Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205
uhrenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Datum: | 29.03.2018 - 15:00 |
Prohlídka: | 16.03. - 28.03.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)