Künstler um 1900 Mädchenportrait,
Öl auf Holz bezeichnet G. Fischhof 904, ca. 25 x 19,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
21.03.2018 - 15:08
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.03.2018 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.03. - 21.03.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: