Brillant Diamant Ring zus. ca. 1,60 ct
Rosegold/Weißgold 585, Brillanten, Altschliffdiamanten, RW 68, 10,6 gøg10
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
12.04.2018 - 11:21
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.04.2018 - 11:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.04. - 12.04.2018 |