Künstler 19. Jh.
Heiligenbild, Öl auf Karton 55 x 38 cm. gerahmt Randschäden
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
16.04.2018 - 12:22
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.04.2018 - 12:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.04. - 16.04.2018 |