Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Stubaital, Öl auf Leinen signiert Konstantin Stoitzner 54 x 67 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
16.04.2018 - 12:23
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.04.2018 - 12:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.04. - 16.04.2018 |