Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Vor dem Bild, aus Chagall Lithograph II, Andre Sauret 1963, Lithografie(Mourlot 402), Blattgröße ca. 32 x 24 cm, Passepartout
12.04.2018 - 16:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 12.04.2018 - 16:04 |
Prohlídka: | 06.04. - 12.04.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: