Jean Eugene Julien Masse
(Meaux 1856-1950 Luzancy) Winterliche Flusslandschaft, signiert: J. Massé, Öl auf Leinwand, ca. 29 x 40 cm, beschädigt, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
10.04.2018 - 16:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Jean Eugene Julien Masse
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 10.04.2018 - 16:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |