Altschliffbrillant Ring
Weißgold 585, ca. 0,20 ct, RW 55, 2,8 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
20.03.2018 - 15:31
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Ring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.03.2018 - 15:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |