Diamant Damenring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffdiamant ca. 0,45 ct, RW 61, 3,7 g, Brillant mit Oberflächenmerkmaløg4
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
26.03.2018 - 16:32
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Diamant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.03.2018 - 16:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.03. - 26.03.2018 |