Brillantsolitär ca. 0,70 ct
Gold 750, Altschliffbrillant, RW 63, 8,1 gøg8
04.04.2018 - 12:21
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Brillantsolitär ca. 0,70 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Náramkové, klenoty a starožitnosti |
Datum: | 04.04.2018 - 12:21 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.03. - 03.04.2018 |