Künstler 19. Jh.
Schiffe im hafen, Öl auf Leinen 60 x 89 cm. Rahmen beschädigt, Altersspure n
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.04.2018 - 12:22
- Dosažená cena: **
EUR 1.900,-
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Náramkové, klenoty a starožitnosti |
Datum: | 04.04.2018 - 12:22 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 16.03. - 03.04.2018 |