Brosche
Silber 750, vergoldet, Amethyst, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,8 g
22.03.2018 - 10:19
- Dosažená cena: **
EUR 55,-
- Vyvolávací cena:
EUR 10,-
Brosche
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.03.2018 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2018 |