Ohrhänger
Weißgold 585, Brillanten zus. ca.0,35 ct, Saphire im Cabochon schliff, österr. Einfuhrpunze 3,9 gøG4
22.03.2018 - 10:48
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ohrhänger
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.03.2018 - 10:48 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2018 |