Diamantbrosche zus. ca. 1,10 ct
Gold 585, Altschliffbrillanten, Altschliffdiamanten, Achtkantdiamanten, in Platin gefasst, eine Kulturperle, 12,3 gøg12
22.03.2018 - 11:04
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.03.2018 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2018 |