Brillantsolitär ca. 0,65 ct
Gold 750, Altschliffbrillant, RW 58, 8,4 g, Ringschiene eingerissenøg8
22.03.2018 - 11:04
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,65 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.03.2018 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2018 |