Brillantallianzring
Gold 585, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 1,30 ct, ein Saphir im Herzschliff ca. 2,15 ct, RW 60, 10 gøg10
22.03.2018 - 11:11
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Brillantallianzring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.03.2018 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2018 |