Brillantsolitär
Platin 950, Altschliffbrillant ca. 0,80 ct, RW 55, 3,6 g øP4
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
19.03.2018 - 15:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.03.2018 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 05.03. - 16.03.2018 |
Ukázat výsledky aukce
- Kerzenständer um 1910/20
- Französisches Theaterglas
- Röhrender Hirsch, 1. Drittel 20. Jahrhundert
- Silber Pokal - Weinbecher, Persien, 1. Hälfte 20. Jahrhundert