Rudolf Pointner *
(Zara/Dalmatien 1907-1991 Graz Mitglied der Grazer Sezession und des Hagenbundes) Ohne Titel, handsigniert, datiert Pointner 62, Radierung Nr. 9 von 30 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 10,5 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.03.2018 - 15:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Pointner *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.03.2018 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 05.03. - 16.03.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)