August Trummer *
(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) "Jeanette", handsigniert, datiert Trummer 8.2.92, Farbkreide auf Papier, Blattgröße 30 x 43 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.03.2018 - 15:25
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
August Trummer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.03.2018 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 05.03. - 16.03.2018 |