Künstler 1. Hälfte 20. Jahrhundert
Grazer Uhrturm, handsigniert F. Jauschowetz, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 37,5 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering stockfleckig, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.03.2018 - 16:04
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.03.2018 - 16:04 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 05.03. - 16.03.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-