Amethyst Anhänger ca. 14 ct
Gold/Rotgold/Weißgold 585, Brillanten und Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,35 ct, 9,6 gøg7
19.03.2018 - 15:18
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Amethyst Anhänger ca. 14 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.03.2018 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.03. - 19.03.2018 |