Brillantring
Weißgold 585, tlw. rosévergoldet, Brillanten zus. 0,07 ct, RW 57, 3,2 gøg3
19.03.2018 - 15:29
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.03.2018 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.03. - 19.03.2018 |