Rudolf Boerger (um 1920/30)
5 Landschaftesbilder, Ansichten um Kirchberg am Wechsel und Burg Kranichberg Aquarell auf Papier, signiert R. Boerger, ca. 16 x 24 bis ca. 20 x 28 cm. ungerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.03.2018 - 15:08
- Vyvolávací cena:
Rudolf Boerger (um 1920/30)
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.03.2018 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.02. - 07.03.2018 |