R. Rauger *
(Deutsch um 1880) Fischerboote im Hafen, Öl auf Holz, signiert R. Rauger 21,5 x 46,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
07.03.2018 - 16:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
R. Rauger *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.03.2018 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.02. - 07.03.2018 |