Türkis Blütenbrosche
Gold 580, tlw. feinvergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, 8,5 gøx
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
09.03.2018 - 15:39
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Türkis Blütenbrosche
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 09.03.2018 - 15:39 |
Prohlídka: | 01.03. - 08.03.2018 |