Peter Preinsberger *
(Klagenfurt 1945 geb.) "Trytichon", signiert Preinsberger, datiert 02, Mischtechniken auf Papier, auf Papier fixiert, je 51 x 38 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Peter Preinsberger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |