Reimo Sergon Wukounig *
(Klagenfurt 1943 geb.) "Studie für ein Stillleben", revers signiert Reimo S. Wukounig, datiert 1975, Zeichnung auf Papier, Ausschnitt 48 x 70 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:04
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Reimo Sergon Wukounig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |