Ida Piesch *
(Cilli 1913-1990 Klagenfurt) "Teichlandschaft", signiert I. Piesch, datiert 84, Pastellkreide auf Papier, 46 x 61 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:06
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Ida Piesch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |