Josef Schabratzky
(Wien um 1880-nach 1919 tätig)"Alter Hof 3. Bezirk", signiert J. Schabratzky, Aquarell auf Karton, 22 x 17 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:06
- Vyvolávací cena:
Josef Schabratzky
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |