Brillantbrosche
Gold ca. 580, ein Altschliffbrillant ca. 0,15 ct, Smaragde, österr. Einfuhrpunze 1902-1922, 4,3 gøx
07.03.2018 - 15:15
- Vyvolávací cena:
Brillantbrosche
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |