Rudolf Canaval *
(Villach 1894-1970) "Der Vogelhändler", Druckgrafik, monogrammiert CR, handsigniert Canaval, betitelt, Stockgröße 24 x 17,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:35
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Rudolf Canaval *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |