Eduard Manhart
(Klagenfurt 1880-1945) "Bauernhaus mit Stadel", signiert E Manhart, datiert 1920, Aquarell auf Papier, Passepartout Ausschnitt 23 x 15 cm, gerahmt, verglast, Papier mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:35
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Eduard Manhart
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: