Hans Hiesberger *
(Klagenfurt 1938 geb.) "Landschaft", signiert Hiesberger, datiert 87, Druckgrafik, die Nr.24/60, 49,5 x 66,5 cm, gerahmt, verglast, fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:43
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Hans Hiesberger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |