Johann Fugger *
(Klagenfurt 1956-2014) "Ohne Titel", signiert, datiert, Mischtechnik auf Leinen, 55 x 54 cm (GA 44)
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:44
- Dosažená cena: **
EUR 35,-
- Vyvolávací cena:
EUR 35,-
Johann Fugger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |